Zondag 29 oktober 2023 werd er een kunstveiling georganiseerd in de Cultuurschuur in Wieringerwerf, waarvan de opbrengst geheel ten goede kwam aan Stichting ALS Nederland.
Ze zijn niet allemaal verkocht. Bij interesse: stuur een mailtje naar alstoppers.nu@gmail.com.
Foto op MDF gelamineerd met ophangsysteem.
Suarhout
Aquarel met passe partous en barth-lijst
Macedonische Icoon, Echte icoon op paneel geschilderd en verguld.
Gekapte letters in grenen hout
Afrikaans beeldje
Gemaakt van schoenleest met Keramiek, een zogenaamde Keramix
Gemaakt van kinderschoenleest met Keramiek, een zogenaamde Keramix
Keramiek
Aquarel, met dubbel passe-partout en lijst
Beeld van gasbeton
Trui in 16 kleuren, door Jacqueline gebreid.
Boek, kaars en kaartenset
Keramiek
Keramiek. Beeld is halve meter hoog en heel zwaar.
Acryl met lijst
Pentekening in passe partout en lijst
Met passe partout in lijst. Bijzonder schilderij opgebouwd uit gescheurd papier.
Keramiek gekleurd met engobes en goudglazuur.
Wanneer het buitenstaat zal het steeds mooier worden volgens de maker.
Boodschappentas, grote kleurrijke sjaal en een schilderijtje
Foto op plaat met ophangsysteem
Keramiek, incl kaarsen. Mooi cadeautje voor de feestdagen.
ArtQuilt, mooie uitvoering van naaldkunst. Stukjes stof op canvas aan elkaar genaaid met de machine.
ArtQuilt, mooie uitvoering van naaldkunst. Gemaakt met behulp van de naaimachine op canvas van stof en draad.
Breikunst. Wat een lekker gebreid vest met mooie kabels in een pracht kleur, met rits, gevoerd.
Een orkest ín een gitaar. Bijzonder leuk object, bijvoorbeeld voor aankleding van een muzikale hoek.
Ondergrond van cassettebandjes
Gemengde techniek op papier. In lijst met passe partout.
Olieverf op doek met lijst
Goed verzorgde aquarel met passe partout en lijst
Foto is klassiek deftig ingelijst. Jaren 50 sfeertje.
Aquarel in 1999 gemaakt in Lollum, Friesland
Pitfire
Handgevormd en steengoed, dus heter dan 1180 graden gebakken.
Mergel, sedimenteer gesteente
Teakhouten beeld
Acryl met lijst
Acryl op doek
Olieverf abstract op doek
Olieverf gestilleerd op doek en in baklijst
Olieverf op paneel
Goed geschilderd werk
Olieverf op doek, goed geschilderd
Olieverf op doek in lijst
Olieverf op doek in lijst
Olieverf op doek in lijst
Olieverf, in lijst
Gebrand en beschilderd. Leuk cadeautje!
Aquarel in lijst
Krijt tekening.
Olieverf. Impressionistische afbeelding in lijst
Aquarel in lijst
Olieverf op doek in lijst
Olieverf op doek in lijst